• Filters
Name Description Category Email
Nur Izni Binti Mohd Idzham

Pembantu Awam (H11)

Ibu Pejabat izni@didkedah.gov.my
Nur Mukminin Saffa Binti Maslan

Pembantu Tadbir - Kewangan (W19)

Ibu Pejabat mukmininsaffa@didkedah.gov.my
Ruzaina Binti Ahmad

Pembantu Tadbir - (N19)

Ibu Pejabat ruzaina@didkedah.gov.my
Habsah bt. Mohamad

Pembantu Tadbir - Kewangan (W22)

Ibu Pejabat habsah@didkedah.gov.my
Suriati Binti Mohd Shaukhi

Jurutera (J44) - Penolong Pengarah Kanan

Korporat suriati@didkedah.gov.my
Mohd Zamri Bin Mohd Bashir

Pembantu Awam - (H11)

Korporat zambri@didkedah.gov.my
Syazana Binti Ahyad

Penolong Pegawai Senibina - (JA29)

Korporat syazana@didkedah.gov.my
Zariman Bin Mohammad Radin

Pen. Pengarah Kanan (J44)

Bhg. Pembangunan zariman@water.gov.m
Muniroh Binti Baharin@Bahadin

Pen. Jurutera (JA29)

Bhg. Pembangunan muniroh@didkedah.gov.my
Ismadi Bin Ahmad

Pen. Jurutera (J36)

Bhg. Pembangunan ismadi@didkedah.gov.my
Nurafida Binti Yaacob

Juruukur Bahan (J41)

Bhg. Pembangunan nurafida@didkedah.gov.my
Mohd. Akmal b. Ahmad Noordin

Pen. Jurutera (JA29)

Bhg. Pembangunan akmal@didkedah.gov.my
Salwa bt. Mansor @ Fadzil

Pen. Jurutera (JA29)

Bhg. Pembangunan salwa@didkedah.gov.my
Mohd Bakhri Bin Ali

Pen. Jurutera (JA29)

Bhg. Pembangunan bakhri@didkedah.gov.my
Mohd Adam Bin Mohd Tajidi

Pen. Juruujur Bahan (JA29)

Bhg. Pembangunan adamtajidi@didkedah.gov.my
Mohd. Zuraidee Bin Mohd Zain

Pembantu Operasi (N11)

Bhg. Pembangunan jpskedah@didkedah.gov.my
Khaliza Binti Sedek

Ketua Penolong Pengarah (J48)

Bhg. Pengairan dan Saliran Pertanian khaliza@didkedah.gov.my
Ir. Lee Liang Wang

Pen. Pengarah Kanan (J44)

Bhg. Pengairan dan Saliran Pertanian wang@didkedah.gov.my
Muhammad Bin Mahmud

Pen. Jurutera (JA29)

Bhg. Pengairan dan Saliran Pertanian mohammad@didkedah.gov.my
Muhammad Tajuddin Wajdi Bin Abu Seman

Pen. Jurutera (JA29)

Bhg. Pengairan dan Saliran Pertanian tajuddin@didkedah.gov.my

Jabatan Pengairan Dan Saliran
Negeri Kedah Darul Aman,
Tingkat 7, Bangunan Sultan Abdul Halim,
Jalan Sultan Badlishah,
05000, Alor Setar,
Kedah, Malaysia
Tel : +60 4-733 3433
Fax : +60 4-731 4011
Email : pro[at]didkedah[dot]gov[dot]my

Dasar Keselamatan
Dasar Privasi

Penafian
Bantuan
Peta Laman
Persetujuan Tahap Perkhidmatan (SLA)
Dasar Kerajaan

© Hak Cipta 2018.
Jabatan Pengairan dan Saliran Negeri Kedah Darul Aman

Paparan terbaik adalah dengan menggunakan Internet Explorer 11 dan Mozilla Firefox versi terkini ke atas dengan resolusi monitor 1024 x 768

Imbas QR Code di bawah untuk versi telefon pintar

QR didkedah 01

Masa Capaian : 0.38s | Maklumat portal ini telah dikemaskinikan pada : 01 September 2021